Meist

Tere kallid sõbrad! Te soovite paremat teie lastele? Me loome laste akadeemiat Sipsik huvikeskust just selle eesmärgiga..

Meie - oleme kaks pedagoogi, kes leidsid ja ühendasid võrratu meeskonna parimatest õpetajatest entusiastidest. Meeskonnas on kõrge haridustasega diplomeeritud õpetajad - autorid ja õpikute loojad Eestis, lektorid, kes loosid ja edukalt lõid mitu haridus projekti. Meie pedagoogiline staaž on üle 100 aasta (Tõsiselt, ausalt!) Kuid me oleme noored hinges! Me ei seisa paigal. Pidevalt omandame uusi tehnikaid ja parandame enda professionaalseid oskusi. Ja mis kõige tähtsam - me oleme üle vaadanud kõik meie pakutavatest õppe meetoditest elus.

Haridus, areng — see on parim kingitus, mida me saame teha enda lastele!

Meie standardid on väga kõrged - teistmoodi ei saagi olla.

Maailm, milles hakkavad elama tulevikus meie lapsed saab oleme mitu korda raskem sellest mis hetkel ümbritseb meid. Edu saavutavad need kelle vanemad mõtlesid kaks sammu ette.


Me usume, et Teie olete mõtlevad ja prognoositavad vanemad kes mõtlevad enda laste tulevikust.

...

...

 

Sipsik huvikeskus


Sipsik huvikeskuses hakkavad lapsed omandama teadmisi ja oskuseid, tutvuma kunstiga, Omandama suhtluskunsti 21 sajandis. Just nemad hakkavad arendama meie ettevõtmisi ja looma uusi eesmärke. Meie lapsed hakkavad mõtlema globaalselt. Kustutades piire riikide vahel!

....

6

Õppe meetodeid


Üle 6 erineva õppe meetodit.
12

Inimest


Õpetamine ja areng toimub väikestes rühmades 10-12 inimest.
1000

Õpilasi


Üle 1000 õpilase, keda õpetasid meie pedagoogid.
100

Kogemused


Meie pedagoogiline staaž on üle 100 aasta! (Tõsiselt, ausalt!)

See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. loe lähemalt

Meie lehel püsimisega annad nõusoleku küpsiseid kasutada (välja arvatud juhul, kui oled seadistanud oma veebilehitseja nii, et see küpsiseid ei aktsepteeri). Juhul, kui sa ei soovi veebilehel küpsiste kasutamist lubada, võid selle oma veebilehitseja seadete alt blokeerida või kasutada privaatse lehitsemise võimalusi. Kui valid võimaluse mitte meie küpsiste saamist lubada, ei saa me lubada, et kõik meie veebilehe funktsioonid toimivad nii nagu plaanitud.

Sulge